Відгуки

    Хотіла написати величезне дякую за дизайн проект! Все настільки зі смаком вийшло ? нам навіть не довелося щось довго думати і продумувати! Одразу з півпогляду розуміли нас, що ми хочемо! Все настільки прям вау ? Тепер хочеться швидше все це втілити в реальність.

Олена майстер своєї справи без перебільшення. Ми раді, що саме їй довірили свій будинок мрії ?
На новосілля обов’язково запросимо. Сподіваюся, незабаром ??

Дякуємо ще раз ❤️

Марія

Відгуки

   При покупці квартири я хотів зробити її нестандартною, не нудною. Було багато ідей, але реалізувати їх самому було не під силу. За допомогою я звернувся до Kebéta і жодного разу про це не пошкодував.
На першій зустрічі я поділився своїми враженнями та побажаннями. Олена якось відразу перейнялася і запропонувала саме той дизайн, в якому в подальшому практично нічого не хотілося змінювати – настільки він сподобався. Це мене здивувало і захопило. Можна сказати, що мої мрії вона «перевела» в малюнок – а це високий професіоналізм та майстерність!
На всіх етапах співпраці нам було легко разом. Жодного разу не чув від неї, що якісь обставини завадили в роботі – навпаки, все робилося чітко за планом. До того ж, Олена – та людина, яка завжди намагається допомогти, і, коли виникали складності з підбором будівельників, вона поділилася контактами.
Кінцевий результат мене вразив. Можна сказати, що вийшла квартира, в якій «душа співає» і в яку хочеться повертатися.

Дякую студії Kebéta за здійснення мрії!

Андрій

Відгуки

Хочу залишити вдячний відгук дизайнеру нашої квартири, Олені.
Ця покупка була першим нашим сімейним придбанням. Квартира дворівнева і було складно уявити собі, як правильно організувати планування і розстановку меблів. Ми звернулися за допомогою в Kebéta, обговорили всі деталі і дизайнер запропонувала кілька варіантів на вибір з урахуванням наших побажань. І так поступово склалася картинка остаточного результату. На кожному етапі створення проекту ми обговорювали найдрібніші подробиці і знали всі нюанси кращих рішень.
Зараз йде процес ремонту і ми намагаємося слідувати проекту, щоб зробити все відповідно до рекомендацій Олени.
Також хочу сказати, що вона дуже приємна і легка в спілкуванні, вміє слухати і швидко приймати рішення.
Сміливо звертайтеся за допомогою, рекомендуємо)

Інна

Відгуки

   Дуже дякуємо Kebéta за відмінну роботу.

Олена – професійний дизайнер, все продумує до дрібниць, креативна, творча, добропорядна, розуміється на дизайні. Зробила нам класний дизайн квартири. Дуже грамотно за всіма стандартами складені креслення, зрозумілі для майстрів і навіть для нас ?

Коли була виконана вся її робота, ми могли дзвонити і консультуватися з нею.

Якщо ви хочете свій затишний, функціональний куточок, тоді рекомендую вам Kebéta.

Катерина та Андрій

Відгуки

   Нарешті збулася мрія і ми придбали власне житло ?

Перед початком ремонту ми зіткнулися з питанням щодо пошуку дизайнера інтер’єру, який втілить всі наші мрії в стильну і функціональну квартиру. З Оленою познайомилися випадково, побачили оголошення і домовилися про зустріч. Олена виявилася приємною людиною і грамотним фахівцем, який вміє слухати і втілювати думки в стильні проекти. При підписанні договору приємно здивували ціни і термін виконання проекту. При кожному питанні дизайнер завжди готова виїхати на об’єкт та врегулювати питання на місці. На даному етапі ремонт триває і ми з нетерпінням чекаємо його завершення в цьому році. Вдячні Kebéta за професіоналізм і терпіння. Радимо Олену як грамотного фахівця, який втілить ваші мрії в життя.

Олександр і Юлія

? НАСТУПНИЙ ВІДГУК ?